پاورپوینت سيستم شناسايي و رديابي کشتيها از راه دوربار دیگر فایلی برتر در مورد پاورپوینت سيستم شناسايي و رديابي کشتيها از راه دور برای شما نمایش داده می شود.

برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنید

دریافت فایل

پاورپوینت سيستم شناسايي و رديابي کشتيها از راه دور

پاورپوینت سيستم شناسايي و رديابي کشتيها از راه دور

مشخصات فایل:
عنوان: پاورپوینت سيستم شناسايي و رديابي کشتيها از راه دور
قالب بندی: پاورپوینت
تعداد اسلاید: 22
 
 
فهرست مطالب:
تاريخچه
برنامه اجرایی سیستم (ROAD MAP )
تبعات عدم اجرا بموقع سیستم
LRIT چيست ؟
شناورهاي مشمول سيستم LRIT
کاربران سيستم LRIT
زمان اجراء سيستم جهت شناورها
سيستم پایش کشتيها (VMS )
اجزاء سيستم LRIT
معماري سيستم LRIT
وظايف مالکان شناورها
وظايف کشورهاي متعاهد
وظايف IMO
کاربران سيستم LRIT
اقدامات دردست انجام توسط سازمان بنادر و دريانوردي
 
 
قسمتی از پاورپوینت:
پس از گرد همايي ديپلماتيک سال 2002 و انجام اصلاحات لازم به کنوانسيون بين المللي ايمني جان اشخاص در دريا و همچنين تسريع در اجراء الزامات نصب سيستم هاي شناسايي اتوماتيک کشتيها (AIS) ، در اجلاس 78 کميته ايمني دريانوردي (  ( MSC پيش نويس سندي در رابطه بااصلاحيه اي به SOLAS فصل XI-2  پيشنهاد گرديد تا امکانـي را جهت رد يابي و شناسايي کشتيها از راه دور فراهم سازد .
از آن زمان به بعد موضوع مذکور محور اصلي بحث اجلاسهاي مختلف IMO اعم  از کميته هاي فرعي و اصلي  قرار گرفت .  در اجلاس هفتاد و نهم اعضاء کميته MSC با بهره برداري از سيستم LRIT جهت موارد ايمني علاوه بر موارد امنيتي مذکور موافقت نمودند ليکن بحث و بررسي در زمينه فاصله ارسال اطلاعات بعنوان COASTAL STATE  (2000 مايل ) و همچنين فصلي از کنوانسيون سولاس که سيستم مذکور به آن الحاق خواهد شد ، مورد اعتراض و بحث کشورهاي مختلف بود . در MSC 80 پس از اعلام مخالفت اکثر کشورها از جمله جمهوري اسلامي ايران با فصل پيشنهادي(XI-2 ) از سوي کشور آمريکا ، فصل پنجم کنوانسيون سولاس ( SAFETY ) بعنوان فصل مورد توافق جهت الحاق سيستم مذکور به آن قرار گرفت . در زمينه فاصله ارسال اطلاعات بعنوان  COASTAL STATE نيز در MSC 81 بر روي فاصله حداکثر 1000مايل دريايي ( بصورت مشروط ) کشورها به توافق رسيدند.
و . .  .


اشتراک بگذارید:برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنید

دریافت فایل


مطالب پیشنهادی
ارسال نظر جدید

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی